Menü Kapat

Havalandırma Sistemleri

Havalandırma Sistemlerinin Kullanım Alanları Nerelerdir?

Havalandırma Sistemlerinin Kullanım Alanları Nerelerdir? Havalandırma sistemleri hakkında herhangi bir bilgi sahibi olmamanız nedeniyle, “havalandırma sistemlerinin kullanım alanları nerelerdir?” sorusunu sormanız doğaldır. Havalandırma sistemlerinin, büyük ve küçük ölçekli her türlü yapıda kullanıldığını söylemek mümkündür. Ancak yapılara göre havalandırma sistemlerinin çeşitleri ve cinsi belirlenebilmektedir. AVM, ameliyathaneler, ofisler, villalar, binalar, fabrikalar, lokantalar, camiler, plazalar, hastaneler ve insanların girebildiği her türlü alanda, havalandırma sistemleri kullanılabilmektedir. Havalandırma sistemlerinin, hayatımızın her alanında karşımıza çıkmasının en büyük sebebi, insan yoğunluğu ve hava kirliliğidir. Havalandırma sistemleri konusunda profesyonel yardımlar almak için firmamızın size yardımcı olacağını belirtmek isteriz. Firmamız bünyesinde hizmet sunmakta olan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir ve detaylı bir rapor talep edebilirsiniz. Tarafınıza en kısa sürede dönüş yapılacak ve rapor çıkartılacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 

Havalandırma Sistemleri

 Galvaniz – Siyah Sac Hava Kanalları
• Isı Geri Kazanım Üniteleri
• Endüstriyel Fanlar
• Tozsuzlaştırma Sistemleri
• Duman Tahliye Fanları
• Damperler
• Elektrostatik filtreler
• Hepa Filtre uygulamaları
• Jet Fanlar
• Endüstriyel Filtreleme, konularında hizmet vermekteyiz..

Havalandırma Sistemleri Nedir?

 Havalandırma Sistemleri Nedir? Kapalı ya da insan kullanımına açık olan herhangi bir ortamın, zararlı gazlardan, uçucu maddelerden, kirli hava faktörlerinden ve daha birçok maddeden arındırılması, sonrasında ise temiz havayla beslenmesi konusunda kullanılan sistemlere havalandırma sistemleri adı verilmektedir. Havalandırma sistemlerinin çok geniş bir kullanım alanı olduğunu söylemek mümkündür. Birçok kapalı, geniş, tehlikeli madde içeren, insanların bulunduğu ve benzeri ortamlarda, bu sistemlerin kullanılmasının şart olduğunu söylemek doğru olacaktır. Ortamda bulunan kişilerin, toza, dumana ve tehlikeli gazlara karşı korunmasına yardımcı olan bu sistemler, sağlıklı bir çalışma ortamının temelidir. Öte yandan havalandırma sistemleri konusunda karşınıza birçok seçeneğin çıkabileceğini söylemekte mümkündür. Bu seçenekler, alana, kullanım amacına ve daha birçok faktöre göre tercih edilmektedir.  

Havalandırma Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

Havalandırma Sistemleri Nerelerde Kullanılır? Genel olarak kapalı olan her ortamda kullanılan havalandırma sistemleri, belli başlı kullanım alanlarına sahiptir. Havalandırma sistemlerinin kullanım alanları, sektörden sektöre değişirken, genel anlamda endüstriyel ortamlarda, kimyasal üretimin gerçekleştiği ortamlar ve daha birçok ortamda mutlaka kullanılmaktadır. Öte yandan havalandırma sistemlerinin, evimizde bile kullanıldığını görebilmek mümkündür. Aspiratör, havalandırma sistemlerinin evde kullanıldığına dair en önemli örnektir. Tuvaletler ve banyolar da, yine havalandırma sistemlerinin ev üzerinde kullanılan örnekleri olarak bilinmektedir. Mobilya üretimi, otomotiv sektörü, ağır sanayiler, mermer üretimi ve daha birçok alanda, havalandırma sistemleri mümkün mertebe kullanılmaktadır. Havalandırma sistemleri hakkında bilgi almak isterseniz, firmamızın bu konuda size yardımcı olacağını söylemek isteriz. Firmamızın bünyesinde hizmet sunmakta olan müşteri temsilcilerimiz ile kolaylıkla iletişime geçebilir ve talep ettiğiniz ürün ile ilgili detaylı bir rapor talep edebilirsiniz. Tarafınıza en kısa sürede dönüş yapılacak ve alanında deneyimli ve profesyonel ekibimiz tarafından rapor çıkartılacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 

Çok katlı ofis binaları, alışveriş merkezleri, konferans, sinema salonları, hastaneler için tesis edilen, iç hacmin havasını egzost yapan ve dış hacimden taze hava transferini sağlayan sistemler.

Ara