Menü Kapat

Isıtma Sistemleri

ALS MEKANİK

Avrupa’nın ısınma ve sıcak su hazırlama teknolojilerinde standartları belirleyen öncü markası ALS MEKANİK ‘in konvansiyonel ısıtma yöntemleri yerine etkili ve verimli teknolojileri, çevre duyarlılığını da göz ardı etmeden geliştirmektedir.

İster konutunuzda ister ticari işletmenizde olsun, ALS MEKANİK ‘in , ısınma konforunuzdan ve kesintisiz sıcak su ihtiyacınızdan en ufak bir taviz vermeden enerji faturanızı düşürmenin en doğru adresidir.

• Merkezi Isıtma Sistemleri
• Kaskad Kombi-Kazan Sistemleri
• Yoğuşmalı Kombi-Kazan Sistemleri
• Merkezi Kalorifer Sistemleri
• Villa Tesisatları
• Yerden Isıtma Sistemleri
• Duvardan Isıtma Sistemleri
• Radyant Isıtma Sistemleri
• Sıcak Hava Apareyleri
• Kızgın Yağ ve Kızgın Su Tesisatları
• Buhar Tesisatları
• Paslanmaz Çelik Bacalar
• Güneş Enerjisi Sistemleri; konularında hizmet vermekteyiz.

Arzu edilen su sıcaklığına enerji tasarrufu sağlayarak daha kısa sürede ulaşan ALS MEKANİK ‘in çözümleri konut ve diğer binalara yönelik özelleştirilmiş sistem tasarımlarıyla geniş bir uygulama yelpazesine yönelik kaliteli ürün ve hizmet sunar: 

kaliteli ürün ve hizmet sunar: 

Gün geçtikçe yaygınlaşan ve teşvik edilen güneş enerjisi, ısı pompaları ve diğer yenilenebilir enerji ile çalışan üniteler ile doğrudan ve sorunsuz entegre olabilen ALS MEKANİK ‘in çözümleri sayesinde hem daha az yakıt maliyeti ortaya çıkar, hem de çevremizin korunmasına katkıda bulunmuş oluruz. Birimlerin birbiriyle uyumu kolay, montajı ve devreye alınması sorunsuzdur.

ALS MEKANİK ‘in sunduğu cihaz

ALS MEKANİK ‘in sunduğu cihaz ve sistemler, sahip oldukları teknoloji sayesinde yaşam kalitesi ve konforunu artırırken, aynı zamanda zararlı emisyonları minimum düzeyde kalmasını mümkün kılmaktadır.

ALS MEKANİK ‘in ürünleri sahip oldukları üstün mühendislik

ALS MEKANİK ‘in ürünleri sahip oldukları üstün mühendislik ve tasarım sayesinde gelişmiş fonksiyonlara sahiptir ve hassas biçimde kontrol edebilmekte. Cihazların bu özellikleri ayrıca enerji tasarrufları sağlamaktadır.

Isınma ve sıcak su hazırlamaya yönelik sistemler

Isınma ve sıcak su hazırlamaya yönelik sistemlerde en önde gelen koşullardan biri olan güvenlik, ALS MEKANİK ‘in üstün tasarım, en kaliteli malzemelerde dünya standartları ve üstünde yapılan üretim, ve uzman servis ekipleri tarafından yapılan profesyonel projelendirme, montaj ve bakım sayesinde tam olarak sağlanmaktadır.

Yerden Isıtma Sistemleri

Yerden Isıtma

als mekanik taahhüt ve ticaret a. ş, Yerden ısıtma sistemleri, konut otomasyon sistemleri, Fraenkische yerden ısıtma sistemleri, sıhhı tesisat ve kazan projeleri, temiz su pis su ve toz emme projeleri, güneş kollektörleri, ev tadilat projeleri (anahtar teslim), akıllı ev uygulamaları, projelendirme, uygulama, bakım onarım ve servis hizmetleri konusunda koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktadır.

Güneş Enerjisi;
Güneş enerjili sistem sıcak su üretmek için kullanılabilir.
Kompresörlü sistemlere göre enerji tüketimini %80’e kadar azaltan, az gürültülü ve titreşimli olmak üzere çeşitli alternatifleri vardır. Güneş enerjisi yaz aylarında soğutma amacıyla verimli bir şekilde kullanılabilir ve sıcak su ihtiyacını karşılayabilir. Tek, çift ya da üç etkili absorpsiyonlu soğutma çevrimi farklı güneş enerjili soğutma sistem yapılarında kullanılmaktadır. Daha fazla çevrim yüksek oranda verim demektir.

Ara