Menü Kapat

VAİLLANT KURTKÖY SERVİS MERKEZİ BİNASI

Kurtköy Merkez Binası VRF Sistemleri Als Mekanik Tarafından Yapılmıstır.

Vaillant Türkiye

VAİLLANT Türkiye Kasım 1992’de tümüyle yabancı sermaye ile kuruldu. 20 seneden uzun bir süredir İstanbul Merkez ve İzmir, Adana, Ankara bölge müdürlüklerinde ve tüm yurda yayılmış yetkili satıcı ve servis teknikerleriyle en yüksek seviyede müşteri memnuniyeti için hizmet vermektedir

Vaillant Merkez Binası HAKKINDA

VAİLLANT KURTKÖY,Vaillant, ısıtma ve havalandırma teknolojisi alanlarında uluslararası pazarlarda lider bir kuruluştur. Vaillant müşterilerine dünya çapında, ağırlıklı olarak yenilenebilir enerji kaynaklı, çevre dostu ve enerji tasarruflu ısıtma ve havalandırma sistemleri sunmaktadır. Ürün portföyü, fosil yakıtlı ve akıllı kontrol sistemleri ile desteklenen termal güneş enerjisi ve fotovoltaik sistemler, ısı pompaları, düşük enerjili binalar için havalandırma sistemleri, ısı ve elektrik üreten kojenerasyon üniteleri ve yüksek verimli ısıtma cihazlarından oluşmaktadır. Kapsamlı bir servis portföyü ile de ürün yelpazesi tamamlanmaktadır.

Vaillant Türkiye, merkezi Remscheid / Almanya’da bulunan Vaillant Grup şirketinin % 100 iştirakli bir yan kuruluşudur. Vaillant Grup, 1874 yılında kurulan ve hali hazırda % 100 hissesi kurucu aileye ait olan bir şirkettir.

Vaillant Türkiye, 1992 yılından beri Türkiye piyasasında faaliyetlerini sürdürmektedir.

VAİLLANT KURTKÖY SERVİS MERKEZİ BİNASI VRF Sistemleri Als Mekanik Tarafından Yapılmıstır.

Vaillant Merkez Binası

12 ADET DIŞ ÜNİTE 101 ADET İÇ ÜNİTE VAİLLANT VRF KLİMA SİSTEMİ

Ara